עו"ד קובי מיכאל

עו"ד מיכאל הנו בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב.

עו"ד מיכאל התמחה במשרד עורכי הדין המבורגר עברון ושות', והוסמך כעורך דין בשנת 2009.

במשך כעשור עבד עו"ד מיכאל בפירמת עורכי הדין HBW במספר תפקידים, כאשר במסגרת זו טיפל בפרויקטים רבים ומגוונים ורכש ניסיון עשיר ומגוון בתחום המקרקעין על כל היבטיו.

בין היתר עו"ד מיכאל, ניהל את מחלקת העסקאות במשרד HBW, ומתוקף תפקידו ניהל וביצע מאות עסקאות, שהקנו לו את הניסיון והמקצועיות בליווי מוכרים/רוכשים והתמודדות עם היבטים רבים שנדרשים להשלמת עסקה לשביעות רצון הלקוח.

לעו"ד מיכאל ניסיון ייחודי בתחום קבוצות הרכישה, החל משלב ארגון הקבוצה דרך שלב רכישת המקרקעין ומימון הפרויקט ועד למסירת הדירות בסוף הדרך.

לצד מומחיותו הרבה בתחומי עיסוקו, עו"ד מיכאל טיפח לאורך השנים קשרים הדוקים עם הרשויות וכן בעלי מקצוע שונים בתחום המקרקעין כגון בנקאים, שמאים, יועצים  פיננסיים וכו' וזאת על מנת לספק ללקוח את כל המעטפת הנדרשת על מנת לקדם את הפרויקט אל קו הגמר המיוחל.

במקביל לעבודה המשפטית, עו"ד מיכאל שימש כמנהל פרויקטים בקבוצת הנדל"ן

הציבורית חג'ג', ובמסגרת זו עבד בצמוד לבעלי החברה והיה אמון על ניהול פרויקטים 

רחבי היקף של יחידות דיור, מסחר ומלונאות: MOMA בפלורנטין, פרויקט חוות גורדון וכן פרויקט מגדל של 40 קומות.

 

השילוב בין הידע המשפטי והניסיון הרב שצבר הן כעורך דין והן בתפקידו בקבוצת חג'ג', מקנים לעו"ד מיכאל את מלוא הידע הנדרש לליווי עסקאות מורכבות והבנה מלאה של כל שלבי ההליך, בין אם בביצוע עסקאות מורכבות ובין אם ליווי משפטי שוטף של פרויקטים מורכבים במקרקעין.

עו"ד מיכאל נשוי למירי ואב לשלושה ילדים, טליה אור ועידו. 

%D7%97%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA%20%